Rolfs-Vendins-INFO.jpg

Sveicināti! Mani sauc Rolfs Vendiņš, esmu profesionāls kāzu un pasākumu fotogrāfs. Vīrs un trīs burvīgu dēlu tēvs. Dzīvoju Rīgā, ik pa brīdim esmu Alūksnē un Dobelē un, ja būs nepieciešams fotografēt, ieradīšos jebkurā citā Latvijas pilsētā.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI:


Kāds ir Jūsu kāzu fotografēšanas stils? Ar ko Jūs atšķiraties no citiem kāzu fotogrāfiem?
Fotografēju kāzas fotožurnālistikas stilā - vairāk interesantu momentu, patiesu emociju un mazāk pozēšanas. Jūs baudāt savu kāzu dienu, bet es neuzbāzīgi dokumentēju to no malas.

Kāds ir Jūsu kāzu fotogrāfiju apstrādes stils?
Kāzu fotogrāfiju apstrādi veicu atbilstoši klasiskiem fotožurnālistikas standartiem, balstītiem pēc iespējas patiesākā un kvalitatīvākā realitātes atspoguļojumā. Atsevišķas tam piemērotas fotogrāfijas konvertēju melnbaltajā variantā.

Cik maksā kāzu fotografēšana? Kāzas mēdz būt dažādas, tāpēc lai aprēķinātu precīzu summu, man ir jāzina galvenās lietas, proti:
- kāzu datums;
- cikos jāsāk un cikos jābeidz fotografēt;
- kur tieši notiks gatavošanās, ceremonija, svinības;
- kāzu viesu skaits.

50-off.jpg

LABAS ZIŅAS TIEM, KURI IEPLĀNOJUŠI KĀZAS NO OKTOBRA LĪDZ APRĪLIM - ŠAJĀ LAIKĀ PILNAS KĀZU DIENAS FOTOGRAFĒŠANAI 50% ATLAIDE! NEVELCIET GARUMĀ, RAKSTIET UN LAICĪGI REZERVĒJIET SAVU KĀZU DATUMU PAR PATĪKAMU CENU! :)

Ko mēs galarezultātā saņemsim?
500 līdz 800 apstrādātas fotogrāfijas JPEG formātā un kāzu muzikāls slaidšovs MP4 formātā, ierakstītas USB Flash atmiņā vai saglabātas failu apmaiņas vietnē internetā.

Cik ilgi notiek kāzu fotogrāfiju apstrāde?
Līgumā norādu termiņu 1 mēnesis, taču lielākā daļa pāru saņem savas kāzu fotogrāfijas jau 1-3 nedēļu laikā!

Vai Jūsu piedāvājumā ietilpst arī kāzu albums?
Jā, par atsevišķu samaksu piedāvāju augstas klases individuāli izgatavotus kāzu albumus.

Vai Jūs fotografējat kāzu fotosesijas?
Katrās kāzās, kurās man nācās fotografēt, ir bijusi arī kāzu fotosesija. Par to, ka neesat modeļi un nemākat pozēt nav jāuztraucas! Atkarībā no kāzu norises vietas, atrodu fotografēšanai piemērotas vietas un izstāstu kas jādara.

Kā notiek kāzu datuma rezervēšana un samaksa?
Kāzu datums tiek rezervēts, noslēdzot līgumu un iemaksājot avansu 100 EUR apmērā. Atlikušo naudas summu jāsamaksā kāzu dienā.

Kur var iepazīties ar līgumu par kāzu fotografēšanu?
Tas ir šeit.

Vai Jūs komunicējat latviešu, krievu, angļu valodā?
Latviešu un krievu valodā ideāli! :) Angļu valodā pietiekami, lai kvalitatīvi darītu savu darbu.